O firmie

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Inter-Pak” powstało w 1990 r. Założycielem był Krzysztof Pajor. Na początku swojego istnienia zajmowaliśmy się dystrybucją błon i akcesoriów RTG polskiego producenta Foton Warszawa.

 

Chcieliśmy sprzedawać najlepsze wyroby na polskim rynku i cel ten został zrealizowany poprzez nawiązanie współpracy handlowej z najlepszymi producentami sprzętu medycznego RTG. Były to firmy AGFA i KODAK. W miarę rozwoju firma Inter-Pak rozszerzała stopniowo asortyment sprzedawanych wyrobów.

 

W 2008 r. zamiłowanie do kolarstwa i sportów wyczynowych właściciela firmy spowodowało rozwinięcie nowego działu w firmie. Firma Inter-Pak rozpoczęła import ogumienia rowerowego z Chin. Od 2010 Inter-Pak  rozpoczęła sprzedaż opon i akcesoriów do motocykli żużlowych.

 

W 2011 r. rozpoczęła się nowa era rozwoju technologicznego w firmie INTER-PAK. Rozpoczęto sprzedaż i montaż systemów audio & video.

 

Od 2012 r. mając na uwadze dobro i ochronę środowiska naturalnego firma odbiera do utylizacji wyeksploatowane i uszkodzone urządzenia elektryczne i elektroniczne.

 

Od 2013 r. Inter-Pak do działu RTG dołożyła sprzedaż sprzętu medycznego jednorazowego użytku znanych producentów polskich i zagranicznych.

 

 

 

Do dnia dzisiejszego firma Inter-Pak rozwija i kontroluje jakość swoich 3 głównych działów jakimi są: MEDYCYNA, ELEKTRONKA, SPORT.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY