Wideodomofon - co to takiego?

Wideodomofon to inaczej domofon z kamerą. Urządzenie to spełnia wszystkie funkcje tradycyjnego domofonu, ale jest wzbogacone o kamerkę umożliwiającą podgląd obrazu.

Podstawową funkcją wideofonów jest zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa osobom przebywającym wewnątrz pomieszczeń.

Niektóre modele tego rodzaju sprzętu posiadają niezwykle przydatne funkcje:

  • rejestracja wywołań,
  • zapis na karcie SD obrazów - zdjęcie osób odwiedzających,
  • nagrywanie filmów,
  • ruchome kamerki umożliwiające szerszy kąt widzenia,
  • możliwość połączenia sprzętu z urządzeniami mobilnymi.
Inter-Pak Centrum Instalacyjne

Ze względu na swoje liczne funkcjonalności oraz walory estetyczne wideodomofony coraz skuteczniej wypierają z rynku tradycyjne domofony. Umożliwiają bowiem jeszcze lepszą kontrolę dostępu i zapewniają tym samym wyższy poziom bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne wideodomofony przewodowe, jak i nowoczesne wideodomofony IP. Te ostatnie są szczególnie interesujące, gdyż współpracują z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu pozwalają kontrolować wejście do domu z dowolnego miejsca na ziemi. Prócz samych wideodomofonów w naszej ofercie dostępne są również wszelkie akcesoria montażowe i elementy uzupełniające – panele zewnętrzne, unifony, zawory, elektrozaczepy, monitory itp.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne

Domofon z kamerą dostosowany do Państwa potrzeb

Oferujemy zarówno tradycyjne wideodomofony, jak i wideodomofony IP. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także widedomofon bezprzewodowy, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości rozprowadzenia przewodów. Jego działanie jest jednak uzależnione od wielu czynników, dlatego przed zakupem warto dokładnie sprawdzić, czy jest to rozwiązanie odpowiednie dla Państwa domu bądź biura.

Nasi specjaliści służą kompleksową pomocą w doborze wysokiej jakości sprzętu. Staramy się, aby dokonane przez Państwa zakupy były satysfakcjonujące, a jako specjaliści dołożymy wszelkich starań, aby wybrali Państwo urządzenia, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne