Jesteśmy dostawcą rozwiązań, które pozwalają na realizację instalacji nagłośnieniowych w małych i średnich obiektach: restauracjach, sklepach, hotelach, salach konferencyjnych, klubach fitness. Oferujemy szeroką gamę głośników, a także wzmacniaczy, mikserów, kontrolerów i stacji przywoławczych.

Oferujemy montaż nagłośnień począwszy od narodzin projektu inwestycyjnego we współpracy z architektem i inwestorem w celu opracowania odpowiedniej konfiguracji systemów, poprzez prace instalacyjne, aż po odbiór końcowy. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności zaczynając od nieskomplikowanych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury, kończąc na systemach właściwych dla hal sportowo-widowiskowych, teatrów, sal koncertowych, dworców kolejowych i autobusowych.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne

Nagłośnienie dla szkół

Wykonujemy profesjonalne projekty i wdrożenia nagłośnienia w szkołach, zarówno w salach gimnastycznych, aulach, salach lekcyjnych a także na korytarzach. W naszej ofercie znajdują się instalacje radiowęzłowe oraz nagłośnienie przenośne. Oferujemy Państwu również modernizację i konserwację istniejącej już instalacji nagłośnieniowej.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne

Nagłośnienie dla kościołów i obiektów sakralnych

Nagłośnienie kościołów i budynków o wysokim stropie to nie lada wyzwanie ze względu na panujący tam pogłos, dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego sprzętu nagłaśniającego oraz odpowiednie rozmieszczenie głośników. Bardzo ważne jest to, aby odpowiedniej jakości i głośności muzyka oraz czysta i wyraźna mowa pozwalała w pełni zaangażować się w modlitwę. W naszej ofercie znajdują się również mikrofony dedykowane na ołtarz,ambonę, miejsce przewodniczenia oraz mikrofony bezprzewodowe. Służymy pomocą organizatorom pielgrzymek w postaci nowoczesnych i wygodnych systemów przenośnych. Nagłośnienie pielgrzymkowe tzw. procesyjne które znajduje się w naszej ofercie znalazło już wielu zwolenników w całej polsce.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne

Nagłośnienie sal konferencyjnych

Podstawowym elementem sali konferencyjnej jest niezawodny system audio. Dzięki niemu uczestnicy konferencji mają możliwość sprawnej komunikacji. Zarówno odpowiednio dobrane mikrofony, głośniki oraz ich rozmieszczenie mają duży wpływ na jakość każdej konferencji a dobrze skonfigurowany sprzęt do zarządzania dźwiękiem ułatwi pracę nawet dużej liczbie osób. Głośniki do sal konferencyjnych, które oferujemy mają opcję montażu na ścianie lub można je zainstalować w suficie podwieszanym. Głośniki te nie tylko posiadają krystaliczny dźwięk ale również posiadają nowoczesny design.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne

Nagłośnienie dla sklepów

W sklepach odzieżowych, spożywczych a także supermarketach bardzo ważną rolę odgrywa system nagłośnienia. To dzięki odpowiednio dobranej muzyce osoba zarządzająca sklepem może wpływać na nastrój klientów, który przekłada się na dokonywanie wyborów o zakupie. Drugą istotną rzeczą wpływającą bezpośrednio na klientów są komunikaty głosowe i spoty reklamowe odtwarzane przez system audio, to dzięki nim osoba dokonująca zakupów może dowiedzieć się o szybkiej promocji lub o prowadzonej akcji wyprzedażowej. Projektujemy i wdrażamy systemy nagłośnienia dla powierzchni komercyjnych, zarówno małych jak i tych wielkopowierzchniowych.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne

Nagłośnienie dla lokali gastronomicznych

Muzyka należy do kluczowych czynników wpływających na atmosferę i klimat panujący w lokalu gastronomicznym, dlatego ważne jest odpowiednie dobranie utworów jak i całego systemu nagłośnienia zainstalowanego w restauracji czy pubie. Wysokiej jakości nagłośnienie, zintegrowane z oświetleniem lub systemem multimedialnym daje właścicielowi olbrzymie możliwości stworzenia niepowtarzalnego klimatu w swojej firmie.

Inter-Pak Centrum Instalacyjne